Możliwość komentowania Internet satelitarny: Jak działa i kto z niego korzysta? została wyłączona

E-sport: Jak stał się globalnym fenomenem?

Jeszcze kilkanaście lat temu, dużo przedsiębiorstw, zwłaszcza tych pokaźniejszych, posiadało własne autobusy, które gwarantowały pracobiorcom wyjazdy na okazjonalne wycieczki pracownicze. Nieraz zdarzało się, iż kilkunastoletnie nawet auta nieustannie się psuły, a na wyjazd należy było szukać sprawnego autokaru. Fakt, nie było kiedyś wypożyczalni samochodów, nie było również korporacji wynajmujących autokary kontrahentom. Kilkanaście lat temu sytuacja zmieniła się diametralnie. Powstało dużo korporacji, jakie mają kilka, kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt autokarów oraz wynajmują je rozmaitym podmiotom, na różnorodne potrzeby. Jacy klienci korzystają z usług firm wynajmujących autokary? Przekrój kontrahentów jest duży – z usług najmu autokarów korzystają władze, politycy, organizatorzy konferencji i kongresów, organizatorzy sporych, masowych imprez, przedsięwzięć, artyści będący w trasach koncertowych, szkoły, przedszkola. Ktokolwiek, kto organizuje jakiekolwiek przejazdy dla większej liczby osób, ma obowiązek rozważyć ANCHOR. Bardzo nieraz, zlecenia najmu autobusów na większą imprezę mają dodatkowe wymagania – samochody powinny być jednej marki, tego samego koloru.

2. Dowiedz się jak

3. Przeczytaj to